Zapewne wielu z Was zna i kojarzy logo TengToolsa - widzimy je w serwisach samochodowych, halach produkcyjnych, na wyścigach samochodowych czy żużlowych. Skąd to się wzięło?

Cała historia TengTools zaczęła się w 1984 roku kiedy Szwed Henri Tengvall w czasie podróży po Japonii usłyszał opowieść o legendarnym wojowniku Tengu, który zgodnie z historycznymi przekazami W XII wieku uczył Shoguna Ushiwakę sztuk walki. Od dawien dawna Teng był w japońskiej kulturze symbolem siły i solidności. Henri od razu zrozumiał, że w tej legendzie jest coś niezwykłego, a jego intuicja podpowiedziała mu podążanie podobną drogą w biznesie.

Dzisiaj narzędzia Teng Tools to obecnie gama ponad 3500 produktów, zaprojektowanych i wykonanych ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb profesjonalnych użytkowników w przemyśle i branży motoryzacyjnej. Po 30 latach doświadczeń w ponad 30 krajach świata, Teng Tools stał się preferowanym dostawcą narzędzi dla kluczowych firm przemysłowych, znanych stajni rajdowych i wyścigowych, mechaników i inżynierów którzy szukają doskonałej obsługi, wysokiej klasy sprzętu i optymalnej jakości za korzystną cenę.

Niezawodność narzędzi Teng Tools i ich unikalny narzędziowy system sterowania pozwalają uzyskać więcej niż tylko wykonanie zadania, pomagają usprawnić sekwencję czynności roboczych poprzez tworzenie bardziej zorganizowanego i efektywnego warsztatu. Posiadając sprzęt firmy Teng Tools, użytkownicy zaoszczędzają pieniądze i czas eliminując problemy związane z poszukiwaniem zagubionych narzędzi.

A wiecie, że wszyscy mamy maskę Tengu w naszych telefonach? Sprawdźcie przy najbliższym pisaniu SMSa!